Clubactie daverend succes

Afgelopen zaterdag werd door de muziekvereniging de vijfjaarlijkse clubdagactie georganiseerd. Al in de vroege morgen (zo rond de klok van 7) werden de eerste noten gespeeld in de St. Jansstraat voor Kor Hegge, waar ons nieuwste lid Stephan Timans een actieplan voor had gemaakt om hem wakker te krijgen. Maar alles wat zich liet zien; geen Kor. In het naastgelegen bejaardenhuis waren de noten inmiddels wel doorgedrongen, te zien aan enkele oude van dagen die pyjama of badjas toekeken. Ook Richard Durenkamp moest wat moeite doen om een slaapdronken Roland Staal te voor schijn te toveren, die eveneens rond zeven uur een serenade kreeg. Inmiddels werden ook de eerste ontbijtjes (in een geleende, niet gehuurde) limousine rondgebracht, in de gehele oud gemeente Kloosterburen. Een andere hoogtepunt was de serenade aan de familie Kneepkens in Ulrum. Voor deze familie was een uitzondering gemaakt, normaliter was het de bedoeling alleen in de oud-gemeente Kloosterburen op te treden. De serenade- en ontbijtmorgen werd afgesloten met een telefonisch concert voor Angelique, de zus Richard en José.

In de loop van de middag hadden we iets georganiseerd voor jongste telgen. In de bovenzaal van Willibrord een kinderbingo. Nadat men was opgehaald was met onder andere de trekker togen de ruim 40 kinderen naar boven waar Sita de bingo leidde. Rond het eind van de middag werd de BBQ klaargezet, en als afsluiting was in Willibrord de band Sunshine. Het feest, dat ging zoals menig ander in Kloosterburen, weer tot diep in de nacht door.