Jaarvergadering luidruchtig, maar wel gezellig!

Zaterdag jongstleden was het weer tijd voor de jaarlijkse jaarvergadering. Een matige opkomst door allerlei verschillende redenen. Maar dat maakte de avond niet minder gezellig. Na dat we precies binnen de aangegeven tijd het hele jaar van St. Caecilia hadden doorgenomen, en iedereen zijn hart had gelucht was het tijd voor een Ik hou van Holland-variant waarbij er twee teams ontstonden. Vooral de vergrote versie van Mikado bleek voor sommige in het onrustige klimaat met de nodige versnaperingen op een echt uitdaging. Waar Gert en Luuk vier op een rij speelden en Gert er verassend met de winst vandoor ging, speelden José en Jolanda nog het bekende Twister waar José de winst behaalde. De vragenronde bleek echter de das om te doen bij het team blauw dat luid aangemoedigd werd door Lex, Hans en Michiel. Het werd uiteindelijk 51 voor blauw, waar groen er met 53 punten met de winst vandoor ging.