Muziekuitvoering St. Caecilia Kloosterburen groot succes

Zaterdag 31 maart gaf muziekvereniging St. Caecilia uit Kloosterburen weer haar jaarlijkse muziekuitvoering. Voorzitter Richard Durenkamp mocht een volle zaal in het Kronkelhoes welkom heten. Het thema van dit jaar was “Allerlei verzoekjes”. De muzikanten hadden eigen verzoekjes ingediend wat een veelzijdigheid aan repertoire, instrumenten en orkestleden opleverde en je kunt wel stellen dat ze van alle muzikale markten thuis zijn. Ook de drumband had diverse nummers ingestudeerd met als hoogtepunt het nummer “Typisch Jan Knipper”, een ode aan de man die jarenlang instructeur van de drumband is geweest maar vorig jaar plotseling overleed. In de pauze kon men d.m.v. een verloting leuke prijzen winnen. Om kwart voor 11 werd er afgesloten door de voorzitter en bedankte hij alle vrijwilligers en sponsoren zonder wie deze avond niet mogelijk zou zijn geweest. Er werd gezamenlijk afgesloten met het “Grunnings Laid”.