Muziekuitvoering St. Caecilia

Op 23 maart houdt St Caecilia haar jaarlijkse uitvoering en wordt tevens het 90-jarig bestaan van de vereniging gevierd. Dit jubileum is natuurlijk een mijlpaal om bij stil te staan. De uitvoering zelf zal als thema hebben: De wondere wereld van Disney. Om ons 90-jarig bestaan te vieren zijn we een samenwerking aangegaan met de in heel Nederland bekende band Jetset! In deze band speelt ons eigen lid Jeroen Staal en het geluid en licht wordt al jaren gedaan door Hans Leegte die ons ook al weer jaren ondersteund tijdens de uitvoering. Met gepaste trots presenteren wij dan ook: Symphonica in Kloosterburen. Als afsluiting van de uitvoering zullen St. Caecilia en Jetset gezamelijk een aantal nummers ten gehore brengen en vanaf 22.00 uur neemt Jetset de avond over. Om deze overgang geleidelijk te laten verlopen zullen tijdens het eerste optreden van Jetset een aantal leden van het korps met Jetset meespelen. Dit beloofd een waar spektakel te worden dat tot in de late uurtjes zal worden voortgezet. Wij hopen u dus allen te kunnen begroeten vanaf 19.30 uur voor de uitvoering en vanaf 22.00 uur voor Jetset met: Symphonica in Kloosterburen. Entree vanaf 22.00: € 5,-