St. Caecilia geeft uitvoering

Gisteren heeft St. Caecilia in het Kronkelhoes hun jaarlijkse uitvoering gegeven voor een recordaantal (!) bezoekers. Het gevarieerde programma viel bij jong en oud goed in de smaak, mede door de vrolijkheid (letterlijk en figuurlijk) van de stukken. Het thema van de avond was Hollands Glorie, uitgebeeld in nummers die verschilden van een Nije dei van de Kast tot en met de K3 Megamix. Karen, Kathleen en Josje waren in hoogste persoonlijkheid naar Kloosterburen gekomen om dit nummer vocaal te ondersteunen. Vocale ondersteuning was er ook van Jan Dietz bij het nummer Het Dorp van Wim Sonneveld.

De drumband had gekozen voor vooral veel samba en Zuid-Amerikaanse muziek. Maar het was niet alleen Zuid-Amerikaans, ook passeerde een hoorspel met Jules Levering de revue en werd er een stuk gespeeld voor ons onlangs overleden lid Jack Wiersum.

Martin Holman heeft enkele foto’s gemaakt, deze zijn de vinden in het fotoalbum.