Volle bak tijdens muziekuitvoering

Te weinig stoelen, lootjes die eerder op waren tijdens de verloting, wachttijden bij de bar. Het was dat wat de muziekvereniging in positieve zin een verassing opleverde tijdens de 90-ste uitvoering. Ruim 150 mensen zaten in de zaal waar zij genoten van onder andere filmmuziek van Disney en het fantastische samenspel met JetSet. Zeker de gespeelde nummers als ‘Rood’, ‘Eye of the Tiger’ en ‘Candy’ van Robbie Williams waren de nummers waar de zaal van genoot. Een zaal die onder andere gevuld was met burgemeester Wiersma en echtgenote, Prins Bart I en adjudant Bas en wethouder Kor Berghuis. Ook de drumband droeg zijn nummers bij, onder andere met een solo samenspel en  instructeur Jan Stam die in Mexico een stel drummers had opgezocht die op zoek waren naar een internationale muziekcarrière. Met dirigente Marianne als kleine Zeemeermin en Michiel Stam als Pocahantos maakte de interactie met het publiek tot een daverend succes. Na afloop werd er nog even doorgefeest onder de klanken van de muziek van JetSet. Een filmpje van JetSet met enkele muzikanten van St. Caecilia hieronder.